Yeni Batman Robert Pattinson olacak!

ABD’de yayımlanan Variety mecmuası Robert Pattinson’ın yeni sinemasında Batman’i canlandıracağını yazdı. Alacakaranlık sinemalarında oynadığı vampir rolüyle ünlenen Pattinson’ın oynayacağı Batman’in 25 Haziran 2021’de vizyona gireceği belirtiliyor.

Yeni Batman Robert Pattinson olacak!

BBC’nin haberine nazaran mecmua gelişmeyi “Seks simgesinden yarasa simgesine” diye duyurdu. Variety’ye konuşan kaynaklar, muahedenin şimdi sonuçlanmadığını lakin yapımcıların Pattinson’a karar verdiğini ve mutabakatın kısa müddet içinde imzalanmasını beklediklerini söyledi.

Warner Bros.’un çekeceği DC Comics sinemasının ön yapım çalışmalarının bu yaz başlaması bekleniyor. Sinemanın imalcisi Matt Reeves, son iki Maymunlar Cehennemi (Planet of the Apes) sinemasının de yapımcısıydı.

Anlaşmanın imzalanması durumunda 33 yaşındaki Pattinson Batman’i oynayan ikinci en genç aktör olacak. En genç aktör ise Batman Begins sineması 2005’te çıktığında muhteşem kahramanı 31 yaşında oynayan Christian Bale olmuştu.

Peki ya siz oyuncu hakkında ne düşünüyorsunuz? Robert Pattinson sizce Batman rolü için uygun bir aktör mü? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu