Yeni James Bond Filmi James Bond 25’a Ait Tüm Detaylar

James Bond denilince akla hoş bayanlarla vakit geçiren, hayli mahir ve gözünü budaktan sakınmayan bir casus geliyor. Sinemada geçirdiği uzun yıllar boyunca pek çok ikonik isim tarafından canlandırılan karakterin son sineması bugün (25 Nisan) tanıtıldı.

Bu yapılan özel tanıtımda üretimciler Barbara Broccoli Michael G Wilson ile direktör Cary Joji Fukanaga resmi oyuncu takımını açıkladı. Daniel Craig beşinci ve son kere James Bond rolünü üstlenecek. Oscar ödüllü aktör Rami Malek ise sinemanın temel berbatı olacak. Takımda yer alacak öteki isimlerden Ralph Fiennes (Gareth Mallory), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q), ve Lea Seydoux (Dr. Madelaine Swann) daha evvelki rollerine geri dönecek. Takıma yeni katılan isimler ortasında ise Ana de Armas (Blade Runner 2049), Billy Magnussen (Game Night), Kısmı Benssalah, Lashana Lynch (Captain Marvel) ve David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy) yer alıyor. Phoebe Waller-Bridge de bu sinemada müellif takımına katılacak.

Tanıtımda ismi açıklanmayan sinema, James Bond 25 olarak anılmaya devam etti.

Filmde James Bond, işten ayrıldıktan sonra Jamaika’da hayatını yaşayan bir adam olarak karşımıza çıkıyor. CIA’den arkadaşı Felix Leiter, kaçırılan bir bilim beşerinin kurtarılması için James Bond’dan yardım istiyor. Bond da sonsuz tane tehlikeli makus adamı etkisiz hale getirip vazifesi tamamlamaya çalışıyor.

Filmin Jamaika ve Norveç’teki çekimleri tamamlandı, geriye Londra ve İtalya sahneleri kaldı. Sinema, 8 Nisan 2020’de vizyona girecek.

Başa dön tuşu