Yeni Transformers Filminden İlk Fragman Geldi! [Video]

Yeni Transformers filmi, Transformers: Rise of the Beasts’in ilk fragmanı paylaşıldı. Beast Wars serisinden uyarlanacak yapım, 9 Haziran 2023’te vizyona girecek.

Dünyanın en büyük film serilerinden biri olan Transformers’ın en yeni filmi olacak Transformers: Rise of the Beasts, hayranlar tarafından büyük heyecanla bekleniyordu. Filmin tanıtım fragmanı izleyicileri orta seviyede tatmin ederken bugün ilk fragmanına kavuştu.

Paramount, en son beş yıl önce beyaz perdede gördüğümüz Transformers serisinin en yeni filmi olacak Transformers: Rise of the Beasts’in ilk fragmanını yayınladı. 2 dakika 32 saniyelik fragman, yeni filmde bizi nelerin beklediğine bir bakış atmamızı sağladı.

Transformers: Rise of the Beasts fragmanı:

Daha önce paylaşılan Transformers: Rise of the Beasts tanıtım fragmanı:

Yeni Transformers filmi, 9 Haziran 2023’te vizyona girecek. 90’larda yayınlanan popüler animasyon dizisi Beast Wars’tan uyarlanan yapım, Michael Bay filmlerinin öncesinde geçecek. Filmde, Autuobot’lar, Decepticonlar, Maximal’lar, Predacon’lar ve hatta Terrorcon’ları bile göreceğiz.

Serinin hayranlarını coşturacak sahnelerin yer aldığı bir filmin geleceğini gösteren aksiyon dolu fragman, Optimus Primal gibi yeni karakterlere kısa da olsa bir bakış atmamızı sağlarken Optimus Prime ve Bumblebee gibi tanıdık yüzleri de bizlere gösteriyor. Ayrıca filmin ilk posterinin paylaşıldığını da eklemeden geçmeyelim.

Netflix’in İsrail Askerlerinin Filistinli Bir Aileyi Öldürdüğü Filmi Tartışma Konusu Oldu

Yeni bir üçlemenin ilk filmi olacak yapımın yönetmen koltuğunda Steven Caple Jr. oturuyor. Başrollerde ise Anthony Ramos ve Dominique Fishback yer alıyor. Peter Cullen da ikonik sesiyle Optimus Prime’a hayat vermeye devam ediyor.

İşte Transformers: Rise of the Beasts’in ilk posteri:

Başa dön tuşu