2019 Model Çarli’nin Melekleri Filminden Yeni Fragman

Milenyumun başarılı sinema serilerinden Çarli'nin Melekleri, tam 19 yıllık bir ortadan sonra geri dönüyor. Yepyeni seride Drew Barrymore, Lucy Liu ve Cameron Diaz tarafından canlandırılan melekler, bu sinemada yeni yüzleriyle karşımıza çıkacak.

Senaristliğini ve direktörlüğünü Elizabeth Banks’in üstlendiği sinemanın başrollerinde Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska bulunuyor. Sabina Wilson karakterini Stewart canlandırırken, Jane Kano karakterine ise Ella Balinska hayat veriyor. Bu yıl vizyona giren Disney sineması Aladdin’de Prenses Jasmine rolünde izlediğimiz Scott ise Elena Houghlin karakterini canlandıracak.

Elizabeth Banks, Sam Claflin, Noah Centineo, Djimon Hounsou, Jonathan Tucker, Robert Maaser ve Patrick Stewart da, yeni Çarli'nin Melekleri sinemasının oyuncu takımında yer alan isimler ortasında yer alıyor. 

Çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da gerçekleştirilen sinema, temelde birebir öyküyü biraz daha modernize ederek anlatacak. En azından Elizabeth Banks bu türlü söylüyor. Çarli'nin Melekleri yeniden uyarlamasının eskisini aratıp aratmayacağını ise vizyona girdikten sonra göreceğiz.

Tema müziğini Ariana Grande ve Lana Del Rey üzere iki yetenekli sanatkarın seslendirdiği 2019 model Çarli'nin Melekleri, 15 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek.

Laf daha fazla uzatmadan, sizleri Çarli'nin Melekleri sinemasının yeni fragmanı ile başbaşa bırakalım. Yeterli seyirler!

Başa dön tuşu