25. James Bond Filminin İsmi Açıklandı

007 serisinin yaklaşan yeni sineması ile ilgili aylar süren hayran teorilerinden sonra nihayet Daniel Craig’in son sefer James Bond’u canlandıracağı sinemanın ismi aşikâr oldu. Bu sabah resmî 007 YouTube kanalı, 25. Bond sinemasının ismini açıklayan 30 saniyelik kısa bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Görüntünün sonunda birçok hayranın uzun müddettir beklediği sinemanın ismi ortaya çıktı.

Yeni gelecek Bond sinemasının ismi “No Time to Die” (Ölmeye Vakit Yok) olacak. Sinemanın ismi, içerik ile epey uyumlu görünüyor çünkü baş aktör Daniel Craig, bu sinemadan sonra bir daha James Bond karakterini canlandırmayacak. 

“No Time to Die” resmi tanıtım görüntüsü:

                                  

No Time to Die, Daniel Craig’in James Bond karakterini canlandırdığı 5. 007 sineması olacak. Kendisi, rolü 2002’de Pierce Brosnan’dan almıştı. Birinci James Bond sineması olan Casino Royale ise 2006’da çıkmıştı lakin asıl patlayışı 2008’de çıkan Quantum of Solace ile olmuştu. Akabinde 2012’de Skyfall, 2015’te ise Spectre gelmişti. Spectre, bildiğiniz üzere İstanbul’da geçen bir kovalama sahnesine sahipti.

No Time to Die, şu anda Londra’da imal etabında. Bundan evvel de Jamaika’da gerçekleştirilen heyecanlı bir sahne vardı ve Craig orada bileğini incitmişti. Bu sebeple de sinemanın çekimleri biraz gecikmişti. Sinemanın 8 Nisan 2020’de vizyona girmesi planlanıyor.

Başa dön tuşu