Black Widow için son tanıtım videosu yayınlandı

Bilindiği üzere Marvel sinematik kozmosunun 3. fazı Avengers Endgame ile son bulmuştu. Destansı bir sinemayla son bulan 3. faz sonrası gelen birinci Spider-Man sinemasının ise 3 ve 4. faz ortasında köprü oluşturacağı belirtilmişti.

Black Widow için son tanıtım görüntüsü yayınlandı

Marvel sinematik kozmosunun 4 .fazı ise Black Widow sinemasıyla resmen start almış olacak. 1 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak olan imal için son tanıtım görüntüsü da geçtiğimiz gün yayınlandı. Dilerseniz bu görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Filmin takımında Scarlett Johansson’a Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour ve William Hurt üzere isimler eşlik edecek. Endgame’de ölen Robert Downey Jr.’ın da Iron Man olarak sinemada yer alacağına dair kimi söylentiler mevcuttu. Lakin şimdi bu söylentiler katılaşmış değil.

Öte yandan sinemanın hangi vakit diliminde geçeceği de hala netleşmedi. Çünkü Black Widow da birebir Iron Man üzere Endgame’de hayatını kaybetmişti. Hasebiyle sinema vakit olarak Endgame ve Infinity War öncesinde yaşanan olayları husus edinecektir.

Konunun Infinity War öncesinden Endgame sonrasına nasıl bağlanacağı ise büyük merak konusu.

Black Widow Marvel cihanında bir bayan harika kahraman için çekilen 2. solo sinema olacak. Hatırlanacağı üzere birinci solo sinema Captain Marvel için çekilmişti.

Başa dön tuşu