Ailecek izleyebileceğiniz en iyi film önerileri!

Bildiğiniz üzere son günlerde koronavirüs sebebi ile birçoğumuz ihtarlara kulak verip konutlarımızda kalmaya çalışıyoruz. Okuyucularımızın konutlarında sıkılmaması ismine son vakitlerde oyun ve sinema içeriklerimizi artırdığımızı fark etmişsinizdir.

Bir sinema sever olarak öbür sinema severlerin bu manada ne kadar seçici olduklarını kestirim edebiliyorum. Sonuçta her sinema severin öbür sinemalara göre daha fazla ilgi gösterdiği çeşitler mevcut. Aksiyon, macera, çocuk, güldürü, drama, bilim kurgu, animasyon, cürüm, aile, fantezi, endişe, müzikal, gizem, tansiyon, aşk, spor, tansiyon, western ve daha birçok örnek mevcut.

Biz de vakit zaman cinse nazaran, vakit zaman IMDb puanlarına nazaran, vakit zaman ise hasılat üzere farklı özelliklerini dikkate alarak sizlere en hoş sinema listelerini hazırlamaya devam ediyoruz.

İş güç, okul, arkadaşlar, toplumsallaşma vs derken uzak kaldığımız ve epey özlediğimiz aile sıcaklığını daha artırmak ismine, bu akşam ailecek izleyebileceğiniz birbirinden hoş kimi filmleri siz pahalı okuyucularımızın beğenisine sunmak istedik. Sinemaları sıralarken IMDb puanlarını göz önünde bulundurduk ve en güzele gerçek sıraladık.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan en hoş aile sinemalarından oluşan sinema listemize daima birlikte göz atalım. İşte o sinemalar;

11- Sihirli Kutu – The Last Mimzy

IMDb Puanı: 6,2

10- Hayalperest Dreamer

IMDb Puanı: 6,8

9- Terabithia Köprüsü – Bridge to Terabithia

IMDb Puanı: 7,1

8- Büyük – Big

IMDb Puanı: 7,3

Başa dön tuşu