Avengers: Endgame’de akıllara takılan sorular!

1. Gamora’ya Ne Oldu?

Infinity War’da Thanos tarafından uçurumdan itilen Gamora, Endgame ile yine karşımıza çıktı. Son olarak Star Lord’u tekmelerken gördüğümüz Gamora sonrasında ortadan kayboldu.Tony Stark’ın cenazesinde de görülmeyen Gamora’nın geçmişe geri dönüp dönmediği bilinmiyor.

2. Nebula Nasıl Yaşıyor?

Nebula’nın geçmişe gidip, geçmişteki Nebula’ya yakalanmasının akabinde yaşananlar pek de mantıklı görünmüyor. Gelecekteki Nebula, geçmişteki Gamora ile birlik olup geçmişteki Nebula’yı öldürmüştü.Geçmişteki Nebula’nın var olmaması gelecekteki Nebula’yı da öldürmeliydi. Fakat bu türlü bir şey göremedik.

3. Thor, Guardians of The Galaxy’ye mi Katıldı?

Thor, Asgard halkını Valkyrie’ye emanet ederek artık onları yönetmek istemediği söylemişti. Ayrıyeten Guardians of The Galaxy takımının gemisinde, Star Lord ile bir liderlik yarışına girdi. Fakat Marvel, Chris Hemsworth’ün emekli olacağını söylemişti. Thor emekli mi oldu; Guardians of The Galaxy takımına mi katıldı?

4. Valkyrie, Asgard’da Neyi Değiştirecek?

Thor, Valkyrie’yi Asgard halkının kraliçesi ilan ederek kendi yoluna gitti. Fakat gitmeden evvel Valkyrie’nin Asgard idaresinde birçok güzel değişiklikler yapacağını söyledi. Bu değişiklikler neydi? Son Valkyrie, Shield’a katılıp halkını yine savaşçılık üzerine mi eğitecek?

Başa dön tuşu