Avengers: Endgame’in Yönetmenlerinden Netflix Dizisi

Avengers: Endgame ile bir devri kapatan yönetmenler Joe Russo ve Anthony Russo, artık de Netflix için yeni bir proje üzerinde çalışıyorlar. Magic: The Gathering olarak isimlendirilen proje dahilinde ünlü direktörler, bu kere sihir işleriyle uğraşacaklar. Birinci sefer 1993 yılında hayatımıza giren Magic: The Gathering kart oyununun uyarlandığı projenin Netflix'te ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda, Russo kardeşlerin bu dizinin direktörlüklerini yapacakları doğrulandı. Bu iki direktörün haricinde Maymunlar Cehennemi sinemasından tanıdığımız Mike Larocca ve animasyon dizileriyle bilinen Isaac Krauss da projenin idare grubundan. Ayrıyeten dizinin müellifliğini Star Wars, Atlantis ve Iron Man üzere üretimlerden bildiğimiz Henry Gilroy üstleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Russo kardeşler, çocukluklarından beri bu kart oyununu oynadıklarını ve sihir-büyü üzere şeylere ilgil duyduklarını açıkladılar. Projeyle ilgili ziyadesiyle heyecanlı olduklarını söz eden kardeşler, bu projenin kendileri için büyük bir tutkunun gerçeğe dönüştüğü manasına geldiğini söylediler.

Başa dön tuşu