Deadpool’un Yapımcıları, Üçüncü Film İçin Müjde Verdi

Deadpool serisinin yaratıcısı Rob Liefeld, koca çeneli anti-kahramanımız Deadpool’un yakın vakitte tekrar karşımıza çıkacağını müjdeledi. 

Twitter’da soru karşılık yapan Liefeld, serinin üçleme olacağını söylerken üçüncü sinema için “Kesinlikle olacak!! Yakında!!” dedi. Liefeld, daha evvel de çok başarılı olan markanın üçüncü sinemasını çekmek istediğini söylemişti. Rob Liefeld, Deadpool'u ortaya atan ve çizimlerini yapan sanatçı olarak biliniyor. (Kendisinin bir de gözlerden ırak Captain America çizimi meşhurdur)

Liefeld daha evvel Deadpool 3 için kelam verirken, “Hiçbir şey teslim tarihleri kadar zihninizi berraklaştırmıyor. Açık olayım Deadpool 3 bir biçimde, bir yolu bulunup yapılacak. Bu benim için bir kaygı değil. Disney, Fox için 60 milyar dolar ödedi ve Deadpool bugün pazardaki en pahalı varlık. X-Men sinemalarından daha çok kazanıyor.” demişti. 

Ryan Reynolds ise stüdyoların birleşmesi akabinde ne olacağından emin olmadığını söylemişti. Deadpool 2 direktörü olan David Leitch, herkesin Deadpool 3’ü görmek isteyeceğini, muahede sonrasında Marvel kozmosunun durumuna nazaran karakterin geleceğinin belirli olacağını belirtmişti. 

Leitch ayrıyeten üçüncü sinemayla ilgili pek çok fikrinin olduğunu, kendisinden istenirse bu çılgınca fikirlerini severek paylaşacağını söylemişti. 

Disney’in Fox birleşmesi sonrasında R düzey sinemalara müsaade vereceği ve Ryan Reynolds’un değiştirilmeyecek tek oyuncu olacağı açıklanmıştı.

Başa dön tuşu