Bourne’un Spin-Off Dizisi Treadstone’dan İlk Fragman Geldi

ABD menşeili stüdyo USA Network, tanınan Jason Bourne sinema serisinin yan dizisi olacak olan aksiyon dizisi Treadstone’un birinci fragmanını izleyicilerle paylaştı. Bu yan dizi, CIA’in Treadstone isimli kara operasyonlar programının orijin kıssasını ve günümüzdeki hareketlerini anlatacak.

Treadstone, CIA’in casuslarını durdurulamaz süper suikastçılara dönüştürülmesini sağlayan üstü kapalı bir operasyon. Treadstone dâhilinde iki ana program bulunuyor: Sinemalarda görülen Blackbriar ve Cicada.

Dizi, CIA’in 10 yıldan uzun bir müddet evvel Cicada’nın bir kesimi olan ve istekli olduğunu hatırlamayan, dünyanın farklı bölgelerinde bulunan casusların uyanmasını öğrenmesi ile başlıyor. Casusların arktik petrol personelinden, gerçek olduğuna inandıkları Kuzey Koreli piyano öğretmenine kadar uzanan sıradan hayatları sırasında, ölümcül vazifeler gerçekleştirmek üzere harekete geçtiklerinde kaos oluşuyor ve seyahatleri sırasında gerçek ortaya çıkıyor.

Dizinin başrollerinde Jeremy Irvine ve Brian J. Smith bulunuyor. Takımın geri kalanı ise Omar Metwally, Tracy Ifeachor, Han Hyo Joo, Gabrielle Scharnitzky, Emilia Schüle, Patrick Fugit, Michael Gatson, Shruti Haasan, Tess Haubrich ve Michelle Forbes bulunuyor.

Heroes dizisinin yaratıcısı olan, müellifliğini ve prodüktörlüğünü Tim Kring’in yaptığı ve Ramin Bahrani’nin yönettiği dizi Treadstone’un birinci fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu