Brad Pitt’in Ad Astra Filminden İlk Fragman Geldi

Hollywood’un son yıllarda bilim kurgu sinemalarına başka bir ilgisi var. Gişede başarıyı yakalayan ve eleştirmenlerden geçer not alan bilim kurgular, adeta bir akım başlattı.

Bu akıma son olarak İsim Astra katılıyor. Başrollerinde iki değerli aktör, Brad Pitt ve Tommy Lee Jones'un bulunduğu filmin birinci fragmanı yayınlandı. Sinemanın daha evvel 20 Eylül olarak açıklanan birinci gösterim tarihi de 18’ine çekildi.

Filmde Brad Pitt’i, yıllar evvel uzayda hayatı ararken kaybolan babasını bulmaya çalışan bir adam rolünde görüyoruz. Ortadan geçen yıllarda, dünya “The surge” ismi verilen bir durumdan muzdarip olmuş durumda. Bu olayın, Pitt’in “çok kapalı bir materyal” ile denemeler yapan babasıyla bir alakası olup olmadığını bilmiyoruz. Bildiğimiz şey, bu surge yüzünden Güneş Sistemi’nin tehlikede olması.

Filmin direktör koltuğunda James Gray oturuyor. Daha evvel de The Lost City of Z isimli sinemada bir arada çalışan ikili, tekrar bir ortaya geliyor. O sinemada de başrolde Pitt’in olması bekleniyordu lakin takvimlerdeki uyuşmazlık nedeniyle Pitt, rolden vazgeçip üretimci olmuştu.

Başa dön tuşu