Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 12 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle tekrar karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en kıymetlisi İsim Astra üzere duruyor. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

1. Antlers

Bir kaygı sineması izlemek istiyorsanız Antlers’ı izlemenizde yarar var. Sinema, küçük bir kasabada büyük bir sır saklayan bir öğrenciyle onun öğretmeni ortasındaki irtibata odaklanıyor. Keri Russell ve Jesse Plemons’un başrollerinde olduğu sinemanın çıkış tarihi şimdi belirli değil.

2. Bombshell

Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’yi bir ortaya getiren Bombshell, Fox News’in kurucusu Roger Ailes’a karşı taciz davası açan bayanların kıssasını anlatıyor. Biyografik sinema, 20 Aralık’ta ABD’de gösterime girecek.

3. Jexi

Jexi, telefonundaki sanal asistana aşık olan adamın komik kıssasını anlatıyor. Jexi, piyasadaki sanal asistanlardan çok daha zeki ve tıpkı vakitte kaba. Karakterimiz Phil, vakit geçtikçe Jexi’ye daha fazla bağlanıyor. Jexi ise kendini korumak zorunda. Sinema, 11 Ekim’de vizyona girecek.

4. Lady and the Tramp

Disney, son vakitlerde ikonik hâle gelmiş projelerinin canlı aksiyon sinemalarına yatırımlar yapıyor. Lady and the Tramp da bu yeni projelerden birisi. Artık konutta istenmediğini düşünen Lady isminde köpeğin meskenden kaçıp sokakta yaşamaya başlamasını anlatan sinema, 12 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak.

5. Marriage Story

Marriage Story, evli bir çiftin New York'tan Los Angeles'a kadar uzanan boşanma öyküsünü bizlere aktarıyor. Evlilikleri parçalanmak üzere olan bir direktör ve onun oyuncu olan karısına odaklanılan sinemanın fragmanı ise epey hoş düşünülmüş. İki fragman birden yayınlayan Netflix, olayları iki taraftan da görmemizi sağlıyor.

6. Motherless Brooklyn

Edward Norton'ın Brooklyn suçlularının peşinden koşacağı ve sırları ortaya çıkaracağı Motherless Brooklyn, 1999 yılında kaleme alınan Jonathan Lethem'ın birebir isimli romanına dayanıyor. Sinema, 8 Kasım’da Türkiye’de gösterime girecek.

7. Noelle

Noel Baba'nın kızının hikayesini anlatan sinemada, Noelle Claus, Bill Hader, Billy Eichner ve Shirley McLaine birlikte rol oynuyorlar. Sinema 6 Kasım’da vizyonda olacak.

8. Rambo: Last Blood

Rambo, üvey kız kardeşi kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo, kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir cürüm başkanını dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır. Sylvester Stallone'un başrolünde yer aldığı ikonik serinin tahminen de son sinemasını Adrian yönetiyor. Sinema, 20 Eylül’de sinemalarda.

9. The Dark Crystal: Age of Resistance

1982 üretimi kült sinema The Dark Crystal’ın öncesinde yaşananları mevzu alan Netflix dizisi The Dark Crystal: Age of Resistance, 30 Ağustos günü Netflix’te olacak. Sinemanın seslendirme takımında Alicia Vikander, Taron Egerton ve Anya Taylor-Joy üzere isimler yer alıyor.

10. The Report

Film, 15 Kasım'da gösterime girecek. CIA’in 9 Eylül Hücumları Gözaltı ve Sorgulama Programı'nı soruşturması gereken bir senato görevlisinin hikayesini anlatıyor. Sinemanın başrolünde ise Adam Driver yer alıyor.

11. Underwater

Underwater, sarsıntı sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının güvenliği sağlamak için verdikleri mevt kalım savaşını husus ediniyor. Sinema, 9 Ocak’ta karşımıza çıkacak.

12. İsim Astra

Brad Pitt, Tommy Lee Jones ve Liv Tyler’ın başrollerini paylaştığı bu yeni uzay sineması, astronot Roy McBride'ın seyahatini anlatıyor. Roy’un 20 yıl evvel uzayda hayat aramak için çıktığı vazifede kaybolan babasını galakside aramasını anlatan sinema, 20 Eylül’de çıkacak.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 12 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki ilişkiden o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu üslup içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu