Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle yeniden karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Bu hafta listemizde fragmanlardan en değerlisi El Camino: A Breaking Bad üzere duruyor. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

8. The Laundromat

Dul bir bayan olan Ellen Martin, bir gün dolandırılır. Bu dolandırılma olayının peşine düşen Ellen, kendini Panama’daki bir hukuk firmasında bulur. Bu hukuk firması, yapmaması gereken işlerin içinde yer almaktadır. Dünyanın en varlıklı insanlarını daha da zenginleştirmek için kurulan sistemin içine düşen Ellen’ın başından geçenleri anlatan sinema, 18 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.

7. The Aeronauts

1862'de yürek dolu balon pilotu Amelia Wren, hava durumu hakkında insan bilgisini ilerletmek ve tarihteki herkesten daha yükseğe uçmak için öncü meteorolog James Glaisher ile bir ortaya gelir fakat yükseliş hayatta kalma gayreti hâline geldikçe havada fizikî ve duygusal zorluklar ortaya çıkar. Bu şiddetli hayat gayretinin anlatıldığı sinema, 6 Aralık’ta vizyona girecek.

6. Terminator: Dark Fate

Linda Hamilton (Sarah Connor) ve Arnold Schwarzenegger (T-800); Tim Miller (Deadpool) tarafından yönetilen ve sinema üretimcileri James Cameron ve David Ellison tarafından üretilen Terminator: Dark Fate ile birlikte ikonik rollerine geri dönüyorlar. Terminator: Dark Fate, Terminator 2: Judgment Day sinemasının devamı niteliğinde olacak ve 23 Ekim’de vizyona girecek.

5. Star Wars: The Rise of Skywalker

2015 yılında vizyona giren Star Wars: The Force Awakens ile başlayan ve 2017 imali Star Wars: The Last Jedi ile devam eden yeni Star Wars üçlemesi, Star Wars: The Rise of Skywalker ile sonlanacak. Üçlemenin son sineması, 20 Aralık’ta gösterime girecek. Bir sonraki Star Wars sineması ise 2022’de.

4. Noelle

Noel Baba'nın kızının hikayesini anlatan filmde Bill Hader, Billy Eichner ve Shirley McLaine birlikte rol oynuyorlar. Sinema, 6 Kasım’da vizyonda olacak.

3. Lady and the Tramp

Disney’in son devirde sıklıkla yaptığı canlı aksiyon sinemalarının bir yenisi de Lady and the Tramp olacak. 1955 yılında yayınlanan klasik, şımarık bir konut köpeğinin konuttan kaçıp şiddetli sokak koşullarında yaşamasını ve pişman olup geri konuta dönmesini husus alıyor. Sinema, 12 Kasım’da çıkacak.

2. The Joker

The Joker; dünyaca ünlü çizgi-roman serisi “Batman: The Killing Joke” yapıtından ilham alıyor. Robert De Niro, Joaquin Phoenix, Marc Maron, Frances Conroy, Dante Pereira-Olson, Melanie Christine Leon üzere isimlerin yer alacağı The Joker'in direktörlüğünü ve senaristliğini ise Todd Philips üstlenecek. Sinema, 4 Ekim’de gösterime girecek.

1. El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: Breaking Bad Movie, hayranlarını Jesse Pinkman ile bir ortaya getiriyor. Esaretten ve dramatik kaçışının akabinde Jesse, bir çeşit geleceği şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 8 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki temastan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu şekil içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu