Dark’ın Üçüncü Sezonundan İlk Görseller Geldi

Çevrimiçi dizi ve sinema platformu olan Netflix, kendi üretimleri ile ön plana çıkmayı ve isminden kelam ettirmeyi başarıyor. Birinci kere 2017 yılında yayınlanan ve bilim kurgu biçiminde bir dizi olan Dark'ın, 2. dönemi ise kısa müddet evvel 21 Haziran'da yayınlandı. Suratını alamayan dizi grubu, Dark'ın üçüncü döneminin çekimlerine başladı. Üçüncü dönemin, serinin finali olması bekleniyor.

Netflix'in birinci Almanca dizisi olan Dark, Almanya'nın Winden kasabasında geçiyor. Dizide, kasabada kaybolan iki çocuğun aranmaları sırasında yaşanan gizemli ve karmaşık olaylar mevzu ediniliyor.

Dizinin üçüncü dönemiyle ilgili birtakım görseller de dizi grubu tarafından paylaşıldı. Paylaşılan görsellerde diziye yeni bir karakterin eklenmesi, dizinin takipçileri için büyük bir merak oluşturdu. İşte o görseller;

Dizinin ikinci döneminin, dizi için değerli olan bir tarihte yayınlanmış olması, dizinin üçüncü döneminde da emsal bir atağın gelebileceğini düşündürüyor. Bu bağlamda dizinin üçüncü döneminin, dizide kıyamet günü olarak belirtilen 20 Haziran 2020 tarihinde yayınlanması beklenen görünüyor. Lakin bu bilginin katılığı yalnızca Netflix ya da Dark grubu tarafından yapılacak bir açıklama ile ortaya çıkabilir.

Başa dön tuşu