Emily in Paris 2. Sezon hakkında bildiğimiz her şey!

Emily in Paris, yaklaşan ikinci dönemi için çekimleri tamamladı ve Netflix, 2021’in sonlarında yahut 2022’nin başlarında gelmesi beklenen yeni dönemden birtakım birinci imajları yayınladı

Emily in Paris 2. sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyin özeti ise haberimizde.

Bildiğiniz üzere Netflix Özgün komedi-drama dizisi Emily in Paris, Sex and the City’nin yaratıcısı Darren Star tarafından yaratıldı. Yyaına başladığı birinci haftadan itibaren daima tanınan listesindeydi ve 2021’in sonlarında gerçekleşecek Emmy Mükafatları için bir sürü adaylığı oldu.

11 Kasım 2020’de Netflix, Emily’nin Paris’in bir döneminin daha çekileceğini doğrulamıştı. 11 Kasım itibariyle, dizi toplam 29 gün boyunca Netflix ABD’de birinci 10’da yer aldı. İngiltere’de, bu sayı daha da büyük, hala arka arda 40 gün boyunca birinci 10 listesinde yer alıyor. Dizinin birinci 10’daki popülaritesine karşın Netflix, diziyi kaç kişinin izlediğine dair hiçbir resmi sayı vermiyor.

Serinin birinci döneminin çekimleri Ağustos 2019’da Paris’te yapıldı ve Kasım 2019’da da Chicago’da ek sahneler çekildi. Dizi daha sonra Ekim 2020’de yayınlandı ve çekimlerin başlaması ile dizinin yayınlanması ortasında 14 ay kaldı.

4 Ağustos 2021’de Lily J Collins, dizinin 2. dönem çekimlerin bittiğini onaylamak için bir sonraki gün setteki son gün fotoğrafını paylaştı.

Emily’nin Paris’teki ikinci döneminde neler olacak?

Yaratıcı Darren Star, Oprah Magazine ile yaptığı röportajda, Emily in Paris ikinci döneminden neler beklenebileceğine dair kimi bilgiler verdi :

Başa dön tuşu