Game of Thrones 8. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Game of Thrones dizisi 19 Mayıs’ta final kısmıyla ekrana gelecek. Epey karanlık ve acımasız bir dünyada geçen dizinin son kısmı için bir tanıtım görüntüsü yayınlandı.

Videoyu izlemek ve anlamak için elbette bir evvelki kısmı izlemiş olmak gerekiyor. 12 Mayıs’ta yayınlanan kısmı izlememiş olanlar için bu kısa görüntüde spoiler olabilecek imajlar var. İzlemiş olanlar ya da spoilerleri önemsemeyenler ise okumaya devam edebilir.

Dizinin son kısmın ismi “The Bells/Çanlar” olacak. Kısım önizlemesinde beşinci kısımdaki kanlı savaştan geriye kalanları görüyoruz.

Beşinci kısımda ejderhaların kökenini öğrendik, kardeş hengamesini izledik ve pek çok karakterin mevtini gördük. Kısmı anlatmak başka bir yazı konusu olur lakin özetini iki sözle yapmak mümkün: Ölen ölene. Daenerys de ona biçilen Meczup Kraliçe konumuna ilerleyişini sürdürüyor.

Oldukça tanınan olan dizinin final döneminin altı kısım olacağı açıklandığında serinin hayranları epeyce üzülmüştü. Öte yandan son iki kısmın her biri 1 saat 20 dakika kadar sürdüğü için toplam izleme mühleti bakımından çok da fark eden bir şey yok.

Game of Thrones’un final kısmı 19 Mayıs’ta HBO’da olacak.

Başa dön tuşu