‘Gibi’ Dizisinin 4. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Exxen’in en sevilen dizilerinden Gibi’nin dördüncü sezon yayın tarihi açıklandı. Tarih duyurusu, Acun Ilıcalı tarafından yapıldı.

Son dönemlerde ülkemizin en çok konuştuğu diziler arasında yer alan Gibi’nin merakla beklenen dördüncü sezonundan büyük haber geldi. Acun Ilıcalı, yaptığı paylaşımda Gibi 4. Sezon’un yayın tarihini açıkladı.

Ilıcalı’nın Instagram hikâyesinde yaptığı paylaşıma göre Gibi 4. Sezon, 31 Mart Cuma günü yayınlanacak. Dizi, Exxen’de yayınlanmaya devam edecek.

Acun Ilıcalı’nın paylaşımı:

acun ılıcalı

Gibi sevenlere müjde geçtiğimiz günlerde verilmişti:

Gibi

Birsen Altuntaş, fenomen dizinin hayranları için sevindirici bir haberi paylaşmıştı. Altuntaş, Gibi’nin beş ve altıncı sezonlarının da çekileceğini öne sürmüştü. 

Feyyaz Yiğit (Yılmaz), Kıvanç Kılınç (İlkkan) ve Ahmet Kürşat Öçalan’ın (Ersoy) başrol olarak karşımıza çıktığı komedi dizisi, Özcanlar Yapım Sarayı tarafından üstlenildi. Dizinin dördüncü sezonu için yönetmen koltuğuna oturan Barış Yöş’ün, “Uzun bir süreden sonra çalıştığım en keyifli setlerden biri.” dediği öğrenildi.

Exxen’in İzleyince ‘Komedi Gibi Komedi’ Dedirten Dizisi ‘Gibi’yi İzledik ve İnceledik

Türkiye’de Mart Ayında En Çok İzlenen Dizi ve Filmler Açıklandı: 7 Oscar Ödüllü “Her Şey Her Yerde Aynı Anda” Zirveyi Kaptırmadı!

Başa dön tuşu