Hellboy’un Devam Filmi Olmayacak

Geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve sinemaseverlerin ağır tenkitlerine maruz kalan fantastik sinema Hellboy'un yine çekilmesi için çalışmalara başlandığı tabir ediliyordu. Fakat sinemada Hellboy'u canlandıran ve Stranger Things dizisinden de yakından tanıdığımız ünlü oyuncu David Harbour, bu türlü bir şeyin olmayacağını tabir eden kimi açıklamalarda bulundu. Harbour, yapımcıların kendisine bu türlü bir teklifle gelmediklerini, sinemanın yeni bir versiyonunundan haberinin olmadığını söyledi.

Ödüllü bir direktör olan Neil Marshall'ın yönettiği ve David Harbour, Daniel Dae Kim, Milla Jovovich, Sasha Lane, Thomas Haden ve Ian McShane üzere ünlü isimlerin rol aldığı Hellboy'un imal basamağında 50 milyon dolar üzere büyük bir bütçe ayrılmıştı. Birebir devirde vizyonlarda uzun vakittir beklenen bir sinemanın olmamasına karşın Hellboy, gişeden 22 milyon dolar kazanmayı başarmıştı. Sinemaseverler tarafından beğenilmeyen sinema, gişede de beklenen hasılatı yakalayamamıştı. Sinemanın başrol oyuncusu David Harbour, hususla ilgili birtakım açıklamalarda bulundu.

Hellboy'un seveninin çok olduğunu söz eden Harbour, sevenlere sonsuz hürmet duyduğunu lakin sinemanın geleceğiyle ilgili olarak pek umutlu olmadığını söyledi. Yapımcıların âlâ bir iş çıkardıklarını söylemelerine karşın sinemanın beğenilmediğinin farkında olduğunu tabir eden Harbour, sinemanın devamıyla ilgili rastgele bir bilgi sahibi olmadığını, yapımcıların kendisine bahisle ilgili rastgele bir bilgi vermediklerini açıkladı. Büyük bir risk alındığını söyleyen Harbour, alınan bu riske değip değmediğinden emin olmadığını söyledi.

Başa dön tuşu