Hızlı ve Öfkeli 10’dan Yeni Fragman Geldi!

İkonikleşen film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin en yeni yapımı Fast X (Hızlı ve Öfkeli 10) için yeni bir fragman yayınlandı. Peki yaklaşan filmde seyirciyi ne bekliyor?

Tarihin eskitemediği film serilerinden bir tanesi olan Hızlı ve Öfkeli, çok kısa bir süre sonra “Fast X” veya “Hızlı ve Öfkeli 10” isimli yeni filmiyle vizyona girecek. İlk dönemler sadece yarış odaklı olsa da şimdilerde aksiyon ve hatta bilim kurgunun bile dahil edildiği seri,  yeni filminde de aynı durumu sürdürecek gibi görünüyor.

Peki Hızlı ve Öfkeli 10’da neler izleyeceğiz? Filmin konusu ne olacak? Kimler bu filmde yer alacak? İşte tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edin.

Hızlı ve Öfkeli 10 fragmanı

Yaklaşmakta olan filmin ikinci fragmanı birkaç saat önce yayınlandı. Bu fragman, filmin yine aksiyon dolu olacağını gözler önüne seriyor. Hızlı ve Öfkeli 10’un ilk fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman vizyona girecek?

Yapılan resmi açıklamalara göre Hızlı ve Öfkeli 10, 19 Mayıs‘ta vizyona girecek. Film, ilk aşamada herhangi bir çevrimiçi dizi ve film platformunda yer almayacak.

Ruhlar Bölgesi Serisinin Devam Filmi Insidious: The Red Door’dan İlk Fragman Geldi [Video]

Hızlı ve Öfkeli 10 oyuncu kadrosu:

Hızlı ve Öfkeli 10

Hızlı ve Öfkeli 10, serinin geçmişteki filmlerinde rol alan isimlere ev sahipliği yapmaya devam edecek. Bu bağlamda; Vin Diesel, Jason Momoa, Jason Statham, Sung Kang, Jordana Brewster, Ludacris, John Cena, Charlize Theron, Alan Ritchson ve Cardi B gibi isimler, filmde karşımıza çıkacak.

Hızlı ve Öfkeli 10 konusu:

Hızlı ve Öfkeli 10, aslında Hızlı ve Öfkeli 9’un devamı niteliğinde olan Dom Toretto (Vin Diesel) ve ailesi, büyük bir uyuşturucu baronu olarak bilinen Hernan Reyes’in oğlu tarafından hedef tahtasına koyulacak. Toretto ve ekibi, karşısındakilere karşı koymaya çalışacak.

Bi’ Sen Eksiktin: Harry Potter’dan Sonra Twilight’ın da Dizisi Geliyor!

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu