Hızlı ve Öfkeli 9 için Türkçe altyazılı fragmanlar yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli serisi sürat kesmeden devam ediyor. Pandemiden ötürü serinin yeni sinemasını erteleyen grup, artık Süratli ve Öfkeli 9 için gün saymaya başladı. Nisan ayında çıkışını gerçekleştirecek olan Süratli ve Öfkeli 9 için bugün herkesi heyecanlandıran iki yeni fragman yayınlandı.

Filminden değerli sahneleri gösteren bu fragmanlara geçmeden evvel gelin sinemanın konusuna ve oyuncularına süratlice bir göz atalım.

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu ne?

Vin Diesel’in Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Lakin huzurlu etraflarının çabucak ötesinde tehlikenin daima pusuda olduğunu biliyorlardır. Bu defa tehlike Dom’u, en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır.

Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans şoförünün, Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un liderliğindeki dünyayı yıkacak bir planı durdurmak için bir ortaya gelir.

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı kısımlarının direktörlüğünü yapmış olan Justin Lin yine direktörlük vazifesini üstleniyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki zımnî sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son süratle tüm dünyada dolaşıyor.

Yol boyunca eski arkadaşlar yine ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih tekrar yazılacak ve ailenin gerçek manası daha evvel hiç olmadığı biçimde sınanacak.

Filmde, takımda tekrar rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel ve Sung Kang ile Oscar ödüllü Helen Mirren ve Oscar ödüllü Charlize Theron rol alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrıyeten Grammy ödüllü üstün star Cardi B, Dom’un geçmişiyle alakalı bir bayan olan serinin yeni karakteri Leysa rolünü canlandırırken Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’un imalcileri ortasında Neal H. Moritz, Vin Diesel, Jeff Kirschenbaum, Joe Roth, Justin Lin, Clayton Townsend ve Samantha Vincent yer alıyor.

Başa dön tuşu