Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanla karşımızda

Belli bir hayran kitlesi olan, araba tutkunu bir takımın başından geçen fizik kanunlarına alışılmamış sahneleri ile dikkat çeken bir seri olan Fast and Furious ya da Türkçe ismiyle Hızlı ve Öfkeli yeni sineması ile beyazperdeye geri dönüyor.

Geçtiğimiz günlerde kısa bir görüntü ile Hızlı ve Öfkeli 9 sineması ile ilgili birinci manzaralar paylaşılmıştı. Artık de sinemanın birinci fragmanı yayınlandı. 3.5 dakikalık uzun fragmanda sinemanın konusu ve oyuncularla ilgili birçok bilgi yer alıyor. Adeta sinemanın kısa bir ön gösterimi olan fragmanda serinin evvelki sürümlerinde gördüğümüz Dwayne Johnson yer almıyor. Yakın vakitte seri ile ilgili lakin farklı bir sinemayla karşımıza çıkan Dwayne Johnson, bu sinemada rol almıyor.  

Hızlı ve Öfkeli 9 birinci fragmanla karşımızda

Öte yandan sinemada kıymetli bir süpriz de yer alıyor. Serinin Tokyo Drift versiyonunda ölen Han, Süratli ve Öfkeli 9 ile geri dönüyor. Han’ın nasıl canlandığı ise fragmanda anlatılmıyor. Muhtemelen sinemada bu mevzuda birtakım bilgiler verilecek.

Filmin ana konusu ise Dom‘un kardeşi düşman bir karakter olarak geri dönüyor. Evvelki sinemada de yer alan ve Charlize Theron’un canlandırdığı Cipher karakteri ile işbirliği yapan berbat kalpli kardeş ile Dom ve takımının maceraları sinemanın ana konusunu oluşturuyor.

Hızlı ve Öfkeli 9‘da Michelle Rodriguez, Charlize Theron, Helen Mirren, ve Tyrese Gibson üzere isimlere John Cena, Cardi B, Michael Rooker ve Jim Parrack üzere isimler eşlik ediyor. Sinemanın direktör koltuğunda Justin Lin bulunuyor. Sinemanın senaryosu ise Daniel Casey ve Chris Morgan tarafından kaleme alındı.

İşte merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 sinemasının birinci ve uzun fragmanı:

Başa dön tuşu