Honest Trailer, Zombieland’i Ağır Ti’ye Aldı

Zombieland sineması, ismi zombi ülkesi olan ve kıssası gereği birkaç ay içinde zombilerin dünyayı ele geçirdiği bir sinema için inanılmaz az zombi içermesiyle dikkat çekmişti. Woody Harrelson’un canlandırdığı Tallahesse’in yatıp kalkıp Twinkie aşerdiği bir sinema olarak göze çarpan imal epeyce eğlenceliydi.

YouTube’un alaycı serilerinden olan Honest Trailers, sineması eleştirirken epeyce haklı noktalara da temas ediyor. Bütün oyuncuların halihazırda Oscar mükafatına aday olduğunu belirten fragman ayrıyeten Bill Murray’in cameosuna da hakkını teslim ediyor. 

Filmin 2009 yılından daha 2009 olmasına da bol bol değinilen tanıtımda epey eğlenceli latifeler da yer alıyor. Ayrıyeten sinemanın orjinalinde TV dizi olarak hazırlandığı üzere farklı ayrıntı bilgiler de sıkıştırılmış.

Epik Dış Ses Adamı eşliğinde izlediğimiz 4 dakikalık bu eğlenceli fragmanın şimdi Türkçe altyazısı bulunmuyor. O günden bu yana yeni trendlerin, toplumsal medyanın olmasını beklemediğimiz Zombieland bizi aykırı köşe yapabilir mi? Natürel ki…

Zombieland: Double Tap bu hafta sonu vizyona giriyor. 

Başa dön tuşu