Vin Diesel’in Yeni Filmi Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

Sony Pictures ve Valiant Entertainment's, yeni bir sinema sineması üzerinde çalışıyor. Sinema dalının en sevilen oyuncularından “Vin Diesel“in başrolde olduğu “Bloodshot” için artık, birinci fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, bu sinemanın vizyona ne vakit gireceğini de gösteriyor.

Bu fantastik macera sinemasının konusunu, Vin Diesel'in hayat vereceği “Denizci Ray Garrison” oluşturacak. O denli ki bu sinemada, öldürülen bir karı kocanın kıssalarına şahit olacağız. Kimliği gizlenen bilim insanları, Ray Garrison'u yine hayata döndürecekler lakin bir mühlet sonra Garrison, kendilerinin aslında nasıl öldürüldüğünü hatırlamaya başlayacak ve o andan itibaren her şey karman çorman olacak.

Filmin imalcisi Dinesh Shamdasani, dün Instagram üzerinden bir paylaşım yapmış ve bugünü göstermişti. Dilerseniz birinci olarak dünkü gönderiye ve akabinde da bugün yaşanan gelişmelere bakalım.

()

Shamdasani tarafından yapılan paylaşımda Vin Diesel'in kurşun yediği ve yüzünün dağıldığı anlar açıkça görülebiliyor. Ayrıyeten gönderinin alt kısmında yer alan “Tomorrow” (yarın) sözü de dikkatlerden kaçmamıştı. Bugün ise Bloodshot'ın birinci fragmanı yayınlandı. Fragman, Bloodshot'ın vizyon tarihini de gün yüzüne çıkartmış oldu.

İşte Bloodshot'ın birinci fragmanı;

Bu aksiyon dolu sinemanın vizyona gireceği tarih ise fragmanın içerisinde yer almıyor lakin görüntünün açıklama kısmına bakıldığında, “2.21.2020” tarihi dikkatlerden kaçmıyor. Buna nazaran Bloodshot, 21 Şubat 2020 tarihinde vizyona girmiş olacak.

Başa dön tuşu