Kevin Conroy, CW Ekranlarında Bruce Wayne’i Oynayacak

Kevin Conroy, İngilizce konuşulan her yerde tartışmasız biçimde Batman’in sesidir. Birinci olarak Batman: The Animated Series isimli üretimde Bruce Wayne/Batman’i oynayan aktör, daha sonra sinemalarda de gördüğümüz Bruce Wayne ile Batman’in farklı formlarda konuşması konseptinin de mucididir. Kendisi Batman: The Animated Series, The new Batman Adventures, Batman Beyond (Yaşlı Bruce Wayne olarak), Justice League ve Justice League Unlimited’da ve pek çok oyun ve animasyon sinemada de karakteri seslendirdi. 

CW, DC çizgi romanlarındaki en değerli kıssalardan biri kabul edilen Crisis on Infinite Earths’ü Arrowverse isimli dizi cihanında anlatmaya hazırlanıyor. Mevzuyla ilgili olarak bir açıklama yapan CW yetkilileri, hayranların ağır baskısına karşı koyamadı ve Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin yaz etkinliğinde yaptığı açıklama ile Kevin Conroy’un ihtiyar Burce Wayne’i canlandıracağını açıkladı. 

Seride Black Lightning karakterleri de yer alacak. Ayrıyeten oyuncu takımına nazaran Brandon Routh’u Süperman olarak görebiliriz. Burt Ward’ı da CW ekranlarında göreceğiz. Kendisi Robin olarak da biliniyor. 

Crisis on Infinite Earths, bu dönem CW’de yayınlanacak olan DC dizilerini kasıp kavuracağa benziyor. 

Başa dön tuşu