Knives Out Filminin Beğeni Toplayan Yeni Fragmanı Yayınlandı

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi sinemasıyla bir Star Wars üçlemesi daha sona erecek ve bu sayede yeni gişe rekorları görebiliriz. Fakat çabucak öncesinde Star Wars: Son Jedi'nin direktörü Rian Johnson'ın yeni filmi 'Knives Out' vizyona girecek. Sinemanın Toronto Milletlerarası Sinema Festivali'nde sergilenen ve gizemli bir kahkaha tufanı olarak yorumlanan fragmanı olumlu karşılandı. Ayrıyeten sinemanın takımında yer alan yıldızlar ve sergilediği performans da beğeni topladı.

Knives Out'un oyuncu takımında; Captain America rolüyle öne çıkan Chris Evans, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı sinemasının yıldızlarından Ana de Armas ve James Bond olarak tanıdığımız Daniel Craig'in yanı sıra Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Don Johnson, Michael Shannon, LaKeith Stanfield, Katherine Langford ve Jaeden Martell üzere isimler yer alıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak; hata romanları yazan Harlan Thrombey (Christopher Plummer), 85. doğum gününün çabucak akabinde konutunda meyyit bulunuyor. Meraklı ve cüretkar Dedektif Benoit Blanc (Daniel Craig) gizlice araştırmaya dahil oluyor. Blanc, Harlan'ın işe yaramaz ailesinden, sadık çalışanlarına kadar birçok pürüzle zamansız ölümün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Elbette bu kadar farklı yıldızların ve rollerin bir ortaya gelmesi Knives Out'ta çeşitlilik oluşturuyor. Knives Out, 27 Kasım 2019'da vizyona girecek ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız sinemanın yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu