Marvel, The Eternals Filmi İçin Gözünü Keanu Reeves’e Dikti

Keanu Reeves, son devrin en tanınan isimleri ortasında yer alıyor. Epey başarılı olan ve dördüncüsü de çekilecek John Wick serisi, yeni Constantine sinemaları, Toy Story 4 derken Reeves’in epey dolu bir takvimi var.

54 yaşındaki ünlü aktörün önünde yeni bir fırsat bulunuyor. Marvel, Keanu Reeves’i Marvel Sinematik Kozmosu MCU’ya dahil etmeyi istiyor. Şimdilik, ünlü oyuncunun Marvel'dan gelen rol tekliflerinden birini geri çevirdiği biliniyor ama Marvel yine de ısrarından vazgeçmiş değil.

Wolverine rolü için ismi öne çıkan Reeves, bu rolü oynamayı tercih edceğini daha evvel belirtmişti lakin Marvel, başarılı ismi The Eternals takımında görmeyi istiyor. 2020 yılında çıkacak olan sineması Chloe Zhao yönetecek. Sinemanın oyuncu takımı için Angelina Jolie, Richard Madden ve Kumail Nanjiani’nin isimleri öne çıkıyor.

MCU Cosmic’in haberine nazaran Reeves ve stüdyo ortasındaki görüşmeler devam ediyor fakat Reeves’in hangi rolü alacağı bilinmiyor.

Marvel fimlerinin ardındaki isim Kevin Feige, The Eternals için şimdiden heyecanlı olduğunu belirtmişti. Daha evvel Guardians of the Galaxy grubunun de bilinmediğini, hatta birinci başladıklarında Iron Man ya da Avengers’in de herkes tarafından tanınan karakterler olmadığını belirten Feige, kıymetli olanın âlâ öyküler bulup onları en uygun halde beyaz perdeye aktarmak olduğunu söylüyor.

Marvel cihanında Eternaller, binlerce yıllık ömre sahip, genetik olarak değiştirilmiş muhteşem varlıklar olarak biliniyorlar. Bu canlılar, Celestial isimli canlı tipinin deneylerinden ortaya çıkıyor.

Film, hayli önemli bir oyuncu takımına sahip olacak ve gişede başarıyı bu isimlerle elde edecek üzere duruyor.

Başa dön tuşu