Michelle Pfeiffer, Ant-Man 3’te de Yer Almak İstiyor

Marvel hayranı sinemaseverler için altın çağ olarak adlandırılabileceği bir devirdeyiz. Onlarca sinemanın yer aldığı sinematik cihan giderek genişledi ve dördüncü faza kadar geldi. Marvel ve Disney, sinematik kozmosun dördüncü fazını da geçtiğimiz aylarda açıkladı lakin bu cihana nispeten geç katılan ve kendisine ilişkin iki sineması olan Ant-Man’in üçüncü sinemasına dair rastgele bir şey söylenmedi.

Maleficent: Mistress of Evil’ın Los Angeles’taki galasında bulunan Michelle Pfeiffer’a Janet Van Dyne’ı tekrar canlandırmak isteyip istemediğiyle ilgili soru soruldu. Pfeiffer, soruyu “Olabilir. Şayet ki o denli bir şey varsa” biçiminde yanıtladı.

Ant-Man, beşinci fazda yer alabilir mi?

Sinematik kainatın dördüncü evresinde Black Widow, Falcon, Winter Soldier, Scarlet Witch, Vision, Loki, Hawkeye, Spider-Man, Doctor Strange ve Thor üzere Avengers üyelerinin geri dönüşünün yanı sıra Eternals ve Shang-Chi de kainata dâhil olacak. Beşinci fazda Black Panther 2’nin yanı sıra Guardians of the Galaxy 3, Captain Marvel 2 ve Blade üzere sinemalar yer alacak. Pekala Ant-Man 3, beşinci fazda kendisine yer bulabilir mi? Scott Lang’e can veren aktör Paul Rudd, üçüncü sinemayla ilgili olarak “Bilmiyorum. Yöneticilerle irtibata geçmeniz ve sinema için kampanya başlatmanız gerekiyor” dedi.

Ant-Man’in ikinci sineması olan Ant-Man and the Wasp, 2018’de vizyona girmiş ayrıyeten Ant-Man karakteri Avengers: Endgame’de de epeyce kilit bir rol oynamıştı. En nihayetinde Pym Parçacığı (Pym Particles) olmasaydı Avengers takımı vakitte geçmişe giderek Sonsuzluk Taşları’nı (Infinity Stones) alamazdı. Münasebetiyle Marvel’ın Ant-Man’i biraz dinlenmeye bırakması ve farklı sinemalarla cihanını genişletmeye devam etmesi epey doğal.

Marvel, oyuncularını yeni sinemalar konusunda ‘karanlıkta’ bırakmayı hayli seviyor. Ant-Man’de Hank Pym karakterine can veren usta oyuncu Michael Douglas, bu yılın başında yeni sinemayla ilgili konuşmalar olduğunu fakat bilgisi dâhilinde resmi bir şey olmadığını söylemişti. Dünya genelinde 622 milyon dolarlık gişe hasılatı elde eden Ant-Man and the Wasp, 2018’in en çok izlenen birinci 10 sineması ortasında yer almıştı.

Başa dön tuşu