Netflix, Yeni Filmi The King’in Final Fragmanını Yayınladı

Dijital yayın devi Netflix, kütüphanesindeki içeriklerle izleyicilerden büyük bir takdir topluyor; lakin birebir şeyi yepyeni sinemalar için söylemek bir oldukça güç. Çünkü platformdaki birden fazla sinema -bazı istisnalar dışında- vasatı aşamıyor.  Fakat kısa bir vakit sonra yayınlanacak olan The King, yepyeni Netflix sinemalarıyla ilgili başınızda oluşan algıları yıkabilir. 

Bazı çekim açıları ve epik havasıyla HBO’nun ikonik dizisi Game of Thrones’tan esintiler taşıyan sinema, kraliyete sırtını dönmüş isteksiz bir varis olan Prens Hal’un öyküsünü anlatıyor.

Zalim babası IV. Henry’nin ölmesinin akabinde taç giyen ve V. Henry unvanını alan prens, daha evvel kaçmaya çalıştığı hayatı kucaklamak zorunda kalır. Babasının geride bıraktığı savaşla yüzleşecek olan V. Henry, sarayın hem içinden hem de dışından düşmanlarla karşı karşıyadır. 

The King’in direktör koltuğunda oturan David Michôd, senaryoyu Joel Edgerton ile vitrinbet birlikte kaleme aldı. Timothée Chalamet, Robert Pattinson ve Joel Edgerton üzere başarılı isimleri bir ortaya getiren sinema, 1 Kasım tarihinde Netflix’te yayınlanacak. 

The King sinemasının final fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Başa dön tuşu