Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana

Spencer’ın sineması fragmanı yayınlandı- merakla beklenen Prenses Diana sinemasının birinci manzarasını ortaya koyuyor. Kristen Stewart fragmanda sersemletiyor ve Prenses Diana’nın samimi bir portresini veriyor.

Film, Charles’tan ayrılmaya karar verdiğinde kraliyet ailesinin Sandringham malikanesinde Noel vakti sırasında Diana’nın hayatında yalnızca üç günü takip ediyor.

Spencer fragmanı yayınlandı! İşte yeni Prenses Diana

Filmin özeti şöyle: “Aralık 1991: Galler Prensi ve Prensesi’nin evliliği uzun vakit evvel soğudu. Bağlar ve boşanma söylentileri bol olsada, Sandringham Malikanesi’ndeki Noel şenlikleri için barış emredildi. Yeme içme var, atış ve avlanma. Diana oyunu biliyor. Bu yıl her şey çok farklı olacak.” Pablo Larraín sineması yönetti. Ünlü Şilili direktör, Natalie Portman’ın Jackie Kennedy’yi canlandırdığı Jackie’yi de yönetti.

Kısa müddet evvel Deadline’a sinemanın neden Diana’nın hayatında yalnızca kısa bir süreyi anlattığını söyledi ve birden fazla insan onun kıssasına çok aşina olduğu için tüm hayatı yerine yaşadığı birkaç günü seyirciye göstermeyi tercih ettiğini söyledi. “Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini söz edebileceği bu daha samimi alanda kalacağız” dedi.

Stewart’ı nefes kesici bir elbise içinde Diana olarak gösteren Spencer’ın çarpıcı posteri ise yayınlandı.

Başa dön tuşu