Spider Man: No Way Home filminden yeni fragman!

Uzun bir bekleyişten sonra Spider Man: No Way Home sineması için fragman geldi. Tom Holland’ın Spider Man rolünü oynadığı sinema sevenleriyle 17 Aralık‘ta buluşacak. Fragman Marvel’in sevilen bir kahramanına daha yer veriyor. Fragmanda Doctor Strange de görünüyor.

Tom Holland’In başrollüğünde Spider Man serisi tekrar hayat buluyor. Birtakım hayranlar eski Spider Man Tobey Maguire’ye sadık olsa da Tom Holland’ın da Spider Man olarak karşılaştığı sevgi az değil.

Spider Man: No Way Home sineması için fragman geldi

Film Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından ele alınıyor. Spider Man: No Way Home’un direktörlüğünü ise Jon Watts yapacak. Oyuncu takımında başrolde Tom Holland yer alırken, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon ve May Hala rolüyle Marisa Tomei üzere isimler de karşımıza çıkıyor. Sinema, 17 Aralık’ta sevenleriyle buluşacak.

Fragman Doctor Strange hayranlarını da şad edecek. Zira görünüşe nazaran Marvel’in bu sevilen kahramamına Spider Man: No Way Home sinemasında rastlayacağız. Fragman Zendaya ve Tom Holland ile başlıyor. Akabinde ekrana Doctor Strange giriyor. Vakit ve yer konseptlerinin bozulmasıyla enteresan olaylar başlıyor. Fragmana bakılırsa Marvel hayranları bir taşla iki kuş vuracak. Hem Doctor Strange hem de Spider Man evrenlerinin karıştığı bu sinema Marvel’in son yıllarda yaptığı en âlâ sinemalar ortasında yer alabilir. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu