Stranger Things 4. Sezonu İçin İlk Video Geldi

Netflix’in en çok izlenen yepyeni üretimlerinden biri olan Stranger Things, geride bıraktığımız aylarda heyecan dolu 3. sezonuyla sevenleriyle buluşmuştu. Bugün ise Netflix, pek çok soru işareti içeren dönem finalinin akabinde dizinin 4. dönemine ilişkin birinci görüntüyü yayınladı.

Uzun bir ortanın akabinde birinci kere sessizliğini bozan Stranger Things takımı, geçtiğimiz günlerde Stranger Things toplumsal medya hesaplarının profil fotoğraflarını değiştirmiş ve 4. dönem için birinci ipuçlarını vermişti. Profil fotoğraflarında yer alan fotoğraf, saat 11’i gösteren baş aşağı durmuş bir saati içeriyordu.

Stranger Things’in 4. dönem görüntüsü:

Yaklaşık 45 saniye süren bu görüntüde ana karakterlerin yer aldığı bir kısım yahut profil fotoğrafındaki saatin gizemini açıklayan bir kısım yok ancak yeniden de paylaşılan görüntünün en dikkat çeken yanı görüntüde yer alan “We’re not Hawkins anymore” (Artık Hawkins’te değiliz) kısmı oldu. Ayrıyeten üretimci takım, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı görüntüde da bu başlığı kullandı.

Bu yazıdan da anlayabileceğimiz üzere dizinin 4. dönemi, birinci 3 dönemin maceralarının geçtiği ve tüm olayların başladığı Hawkins kentinde geçmeyecek. Aslında dizinin imalcileri da dönem finalinde bunun sinyallerini vermişti.

Netflix, milyonların merakla beklediği dizinin yeni döneminin ne vakit yayınlanacağına dair rastgele bir bilgi paylaşmadı fakat profil fotoğrafından yola çıkarak teori ortaya atan bir Facebook kullanıcısı, yeni döneme dair “Sadece sallıyorum lakin akrep 12'de yelkovan ise 11'de. Bu da 11/12/2019 tarihini gösteriyor olabilir. Yani Noel'den iki hafta evvel. Tekrar söylüyorum, büsbütün sallıyorum” açıklamalarında bulunmuştu.

Netflix cephesinin önümüzdeki günlerde merakla beklenen 4. dönemin ne vakit yayınlanacağına dair bir açıklama yapması bekleniyor. Bu süreçte yaşanan gelişmelerden haberdar olmak içinse bizi takipte kalabilirsiniz.

Başa dön tuşu