Stranger Things’in 3. döneminden yeni fragman!

Stranger Things’in merakla beklenen 3. sezonundan yeni bir fragman paylaşıldı. 

Noel ve Cadılar Bayramı temalı dönemlerin akabinde, üçüncü dönem 80’li yılların yaz devrinde geçiyor ve 4 Temmuz’da prömiyer yapmaya hazırlanıyor. 13 farklı karakter afişinde de havai fişekler göze çarparken her biri, 4 Temmuz Kurtuluş Günü’nün kıssada kaplayacağı yeri işaret ediyor.

Stranger Things’in 3. döneminden yeni fragman!

Yeni dönemin sloganı ise “Bir yaz, her şeyi değiştirebilir” olacak.

Stranger Things yeni döneminde da 80’lerin ikonik sinemalarına referanslarda bulunmaya devam edecek. Dizinin yaratıcılarından Ross Duffer yeni esin kaynaklarını şöyle açıklamıştı: “Hem en eğlenceli hem de en iğrenç dönemimiz olacak. John Carpenter’ın The Thing’inden esinlendik.

Cronenberg’ten esinlendik. Biraz George Romero hissi de olacak. Yeni dönemde, evvelki dönemlerde gereğince hürmet edemediğimiz endişe sinemaları ve dehşet ustaları var.”

Matt ve Ross Duffer ikilisinin ekrana taşıdığı dizi, oyuncu kadrosunda Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes ve Francesca Reale gibi isimleri buluşturuyor.

Stranger Things’in 3. dönemi 4 Temmuz’da Netflix’te gösterime girecek.

Başa dön tuşu