TV8’de İzleyemeyenler İçin: Müslüm, Netflix’te de Yayınlandı

Geçtiğimiz sene ekim ayında vizyona giren, oyunculukları ve gişe başarısıyla büyük ses getiren Müslüm sineması, 37 hafta boyunca vizyonda kalmıştı. IMDb’de 8/10 Beyazperde’de ise 4,4/5 alan sinema, 1 Mart 2019’da tekrar vizyona girmişti.

Filmin bu muvaffakiyetinde takımında bulunan Timuçin Esen (Müslüm Gürses), Zerrin Tekindor (Muhterem Nur), Ayça Bingöl (Emine Akbaş), Erkan Can (Limoncu Ali), Erkan Kolçak Köstendil ve Turgut Tunçalp üzere oyuncuların da katkısı hayli büyüktü.

Müslüm, gişede ulaşılması güç bir muvaffakiyet yakalamıştı:

Toplamda 37 hafta vizyonda kalan, yaklaşık 6,5 milyon seyirciye ulaşan ve 85 milyon TL’lik bir gişe hasılatı elde eden Müslüm’ün senaryosu, Puhu TV için çekilen başarılı dizi Şahsiyet’in de senaristliğini yapan Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi tarafından yazıldı.

Filmin direktörlük koltuğunda ise iki farklı isim oturdu: Ketche ve Can Ulkay. Sinemanın imalcisi Mustafa Uslu, Can Ulkay’la daha evvel Ayla sinemasında de çalışmış ayrıyeten bu sene vizyona giren Türk İşi Dondurma’nın direktörlüğünü de ona bırakmıştı.

Seyirciler tarafından epey beğenilen Müslüm sinemasını vizyonda izleyemediyseniz ve bugün TV 8’deki yayını da kaçırdıysanız Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Sinemanın Netflix sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu