Yeni Marvel filmlerinin vizyon tarihleri belli oldu!

Black Widow
Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020
Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek ABD üretimi, Marvel Comics’in yayınladığı Black Widow isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından imali üstlenilen yirmi dördüncü Marvel Sinematik Kozmosu muhteşem kahraman sineması.

The Eternals
Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2020
The Eternals, 6 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek ABD imali, Marvel Comics’in yayınladığı Eternals isimli çizgi romandan uyarlanan ve Marvel Studios tarafından imali üstlenilen yirmi beşinci Marvel Sinematik Cihanı harika kahraman sineması.

Shang-Chi and the Legend of the Cilt Rings
Vizyon Tarihi: 12 Şubat 2021
1970’lerde yaratılan, Marvel’in MCU’daki birinci Asyalı harika kahraman olarak ortaya çıkan ve makus bir karakter olan babası tarafından yetiştirilen Shang-Chi, gerçekleri öğrendiğinde babasına savaş açıyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Vizyon Tarihi: 7 Mayıs 2021
Zaman Taşı’nın koruyucusu Tabip Strange’in maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Bu üretimde Benedict Cumberbatch ünlü Tabip Strange’e bir defa daha hayat veriyor. Birinci sinemanın direktörü Scott Derrickson’ın devam halkasında da kamera ardına geçeceği üretimde Strange’in sadık yardımcısı usta Wong rolünü bir defa daha Benedict Wong üstleniyor.

Başa dön tuşu