Breaking Bad Filmi Geliyor

Televizyon dünyasında yerli yabancı pek çok üretim bulunuyor. Lakin kimi diziler var ki şöhretleri, televizyonlara veda ettikten sonra bile sona ermiyor. Vince Gilligan tarafından tasarlanan ABD imali televizyon dizisi Breaking Bad de bunlardan biri. Dizinin sona ermesinin üzerinden neredeyse 6 yıl üzere bir müddet geçti lakin hala bir yerlerde Breaking Bad hakkında övgüyle konuşan birilerinin bulmak mümkün.

Dizi böylesine tanınan olunca beyaz perdeye bir Breaking Bad üretimi gelmesi sabırsızlıkla beklendi. Fakat şu ana kadar bırakın bu türlü bir üretimin ne vakit vizyona gireceğini, bu türlü bir üretimin var olup olmadığını bile bilmiyorduk. Dizinin oyuncularından olan Bob Odenkirk, yaptığı açıklamalarla hem Breaking Bad sinemasını resmen onayladı hem de Breaking Bad hayranlarını ziyadesiyle şaşırttı.

Breaking Bad sinemasının çekimleri çoktan bitmiş

The Hollywood Reporter’a kapsamlı bir röportaj veren Odenkirk, Breaking Bad sinemasının varlığını onayladı. Şaşkınlık yaratan şey ise Breaking Bad sinemasının çekimlerinin çoktan tamamlanmış olması. Evet, biz sinemanın varlığından bile bihaberken birileri bir yerlerde milyonların sabırsızlıkla beklediği Breaking Bad sinemasını çekiyordu. Sinema hakkında şu an çok az bilgiye sahibiz lakin değeri yok, artık Breaking Bad sineması geleceğini biliyoruz.

Film hakkında bilgimiz olmadığı için birtakım varsayımlarda bulunabiliyoruz lakin bu varsayımların bizi tabansız bir kuyuya sürüklediğini söyleyebiliriz. Bildiğiniz üzere Breaking Bad’in finalinde başrol Walter White ölüyordu. Dolayısı ile günümüzde geçecek bir Breaking Bad sinemasında Walter White’ı göremeyeceğiz. Bu türlü bir durumda başka başrol olan Jesse Pinkman’ın Walter White’ın vefatından sonra başından geçenleri izleyebiliriz.

Breaking Bad sineması muhtemelen geçmişte geçecek

Başka bir varsayıma göreyse Breaking Bad sineması, diziyi kaldığı yerden ileriye değil başlangıcının öncesine götürecek. Bu türlü bir durumda Walter White karakterini canlandıran Bryan Cranston’ın sinemada yer alabileceğini söyleyebiliriz. Muhtemelen geçmiş yıllarda geçecek bir Breaking Bad sinemasında Walter White’ın kolay bir kimya öğretmeni olduğu hayatından sıkılıp, biraz daha ‘heyecanlı’ bir hayat kurduğunu izleyeceğiz.

Dürüst olmak gerekirse internetin bu kadar yaygın olduğu ve en büyük sırların bile bir formda çevrimiçi ortama sızdırıldığı bir periyotta yapımcıların Breaking Bad sinemasının çekimlerinin tamamlandığını saklayabilmeleri büyük bir muvaffakiyet. Lakin artık sinemanın varlığını bildiğimize nazaran yakın vakitte Breaking Bad sineması hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağımızı varsayım ediyoruz. Daha fazla ayrıntı için Webtekno’yu takipte kalın.

Başa dön tuşu