Hawkeye için ilk fragman yayınlandı!

Amerikan dizisi Hawkeyei Jonathan Igla tarafından Disney + yayın hizmeti için yaratılan, tıpkı isimli Marvel Comics karakterine dayanan Marvel dizisidir. Dizi, serinin sinemalarıyla sürekliliği paylaşan Marvel Sinematik Evreni ‘nde geçiyor. Seri, Avengers: Endgame (2019) sinemasındaki olaylardan sonra geçiyor ve yeni üstün kahraman Kate Bishop / Hawkeye‘ı tanıtıyor. Hawkeye dizisinin yapımcılığını Marvel Studios üstlenmekte. Jonathan Igla ise dizinin baş müellifi olarak vazife yapıyor.

İlk resmi fragmanı gelen Hawkeye dizisi ile izleyicilerin beğenisini almayı bekleyen Marvel uzun müddettir tek bir üstün kahraman üzerine ağırlaşan üretimlere tartı vermiş durumda.

İlk kısım Kasım ayında yayınlanacak

Hawkeye ve Kate Bishop karakterlerinin bulunacağı Hawkeye dizisinin birinci kısmı 24 Kasım’da Disney +’da yayınlanacak. Hawkeye dizisi izleyicileri dizinin kısımlarını haftalık olarak yayınlanacak kısımlardan takip edecekler. Dizinin başrolünde Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld yer alıyor. Ayrıyeten Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Black Widow’u pozisyonundaki Florence Pugh da Hawkeye dizisinde karşımıza çıkacak.

Dizide Avengers grubunun okçusu Clint Barton’un hayatı anlatılıyor. Hawkeye dizisinin şimdilik tek dönemlik çekileceği biliniyor.

Hawkeye dizisindeki tek okçu yalnızca Clint (Jeremy Renner) değil Clint, bu dizide kendisi üzere başarılı bir okçu olan Kate Bishop (Hailee Steinfeld) ile tanışacak.

Başa dön tuşu