Mr. Robot Dizisinin 4. Sezonundan İlk Tanıtım Geldi

Son devirde Hollywood’un beğenilen isimleri ortasına giren Rami Malek’in şöhrete kavuştuğu dizi olan Mr. Robot, 4. ve son dönemine hazırlanıyor. Dizinin son dönemi için bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Görüntüde Malek’i görüyor ve bir kişinin sesini duyuyoruz. 

Tanıtım görüntüsü boyunca Elliot Alderson (Rami Malek), bir kişinin karşısında oturuyor ve yüz tabirini görüyoruz. Konuşmacı, yeni dönemle ilgili ipucu vermektense geçmiş dönemlere yönelik bir monologa sahip. “İstediğini elde etmek için kaç şahsa ziyan verdiğini merak ediyorum. Ha? Kaç kişi ziyan gördü, Elliot? Kaç kişi senin yüzünden acı çekmek zorunda kaldı? Buna bedel miydi?” diyen konuşmacıya karşı reaksiyonsuz kalan karakter, sadece son sözlere reaksiyon veriyor.

İkinci döneminde kutuplaştırıcı olmakla eleştirilmesine karşın genel olarak olumlu tenkitler alan dizi, iki Emmy ve Altın Küre’nin de ortalarında bulunduğu pek çok ödül almıştı. Sam Esmail’in yarattığı seri, 2017 sonlarında 4. dönem için onay almıştı. 

Esmail, öykünün en başından beri aklında tek bir son olduğunu ve dördüncü dönemde bu sonun gerçekleşeceğini açıkladı. Müellif, seriyi uzatmak konusunda düşündüklerini lakin Elliot’un öyküsüne duydukları hürmet gereği bu dönemde final yapacaklarını açıkladı. 

Mr. Robot’un 4. dönemi 12 kısımdan oluşacak ve büyük ihtimalle 2019’da vizyona girecek. Kısımlar haftalık olarak yayınlanacak. Dizinin eski dönemleri, Amazon Prime Görüntü üzerinden izlenebiliyor. 

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu