Sonic the Hedgehog’un Yenilenmiş Hali Ortaya Çıktı

Sonic the Hedgehog, tıpkı isimli bir görüntü oyunu serisine dayanan bir macera sineması olarak vizyona girecek. Sonic'in fragmanı birinci yayınlandığında aslında fragmanı izlemeden evvel herkes çok heyecanlıydı çünkü Sonic'in hayranı hatrı sayılır derecede fazla. Fragmanı izledikten sonra ise hayranların birçok hayal kırıklığına uğradı, bunun sebebi de Sonic'in tasarımıydı.

Sonic, olağanda hayranlarının tanıdığından o kadar kötü gözüküyordu ki, internet Sonic'in dizaynına karşı olan eleştirilerle yıkıldı. Bu kadar fazla gelen tenkitler, sinema yapımcılarını Sonic'in çizimini yine yapmaya itti, münasebetiyle sinemanın vizyona giriş tarihi de ertelendi. Artık ise resmi olmayan bir fotoğrafta görüldüğü üzere Sonic'in tasarım yenilemesi tamamlandı.

Bir reklam panosunda görülen yenilenmiş Sonic'in fragmanı yakında gelebilir

Tasarımı değiştirilen Sonic, sonunda hayranlarını memnun eden bir görünüme kavuşmuş olabilir. Bir reklam panosunda görülen Sonic, eski haline göre daha düzgün bir imgeye sahip. Şayet reklam panosundaki imaj gerçekse, sinemanın yenilenmiş fragmanı yakın zamanda karşımıza çıkabilir.

2020 yılında vizyona çıkması beklenen Sonic the Hedgehog sinemasında ana karakteri Ben Schwartz seslendiriyor. Bunun yanı sıra sinemanın takımında kıymetli bir isim olan Jim Carrey de bulunuyor ve Dr. Robotnik'i canlandırıyor. Yeni Sonic'in maceralara atıldığındaki imgelerini görmek için muhtemelen biraz daha beklememiz gerekiyor. Sonic the Hedgehog, 14 Şubat 2020 tarihinde galasını yapacak.

Başa dön tuşu