Netflix’in The Witcher dizisinden birinci fotoğraflar!

Netflix, live-action The Witcher dizisinden birinci resmi fotoğrafları ve dizinin posterini paylaştı. The Witcher dizisi bu yılın dördüncü çeyreğinde yani Ekim – Aralık tarihleri ortasında yayınlanacak ve sekiz kısımdan oluşacak. 

Netflix’in The Witcher dizisinden birinci fotoğraflar!

Bunun dışında dizide; Eamon Farren (The ABC Murders, Twin Peaks) Cahir karakteri olarak, Joey Batey (Knightfall, Strike) Jaskier karakteri olarak, Lars Mikkelsen, Stregobor karakteri olarak, Royce Pierreson (Wanderlust, Judy) Istredd karakteri olarak, Maciej Musial (1983) projede yer alacak.

Ek olarak Ciri karakterini Freya Allan (The War of the Worlds, Into the Badlands), Yennefer karakterini ise Anya Chalotra (The ABC Murders, Wanderlust), Queen Calanthe karakterini Jodhi May (The Last of the Mohicans) ve Fringilla karakterini Mimi Ndiweni (The Legend of Tarzan; Mr Selfridge) canladıracak.

Netflix websitesi üzerindeki tanıtım yazısı şu halde: “Mutasyona uğramış canavarları avlamakla uğraşan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha makus olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.” 

Tamamıyla kitaplardan uyarlanacak olan dizi oyun cihanını işin içerisine dahil etmeyecek. Bu durum birçok hayranı öfkelendirmiş olsa bile umarız dizi beklediği başarıyı elde eder ve ayakta durmayı başarır. Pekala ya siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Geralt of Rivia’yı Henry Cavill’in canlandıracak olması sizi üzüyor mu? 

Başa dön tuşu