Stranger Things’in Başrolü, 3. Sezon Hakkında Konuştu

Netlix’in uzun müddettir yeni döneminin gelmesini beklediğimiz dizisi Stranger Things’in 3. dönemine yalnızca iki gün kaldı. Dizide Hopper karakterini canlandıran David Harbour, 3. dönemin neden hoş olduğunu ve neden izlememiz gerektiğini açıkladı.

Dizinin başrollerinden olan David Harbour (Chief Hopper), Mashable’a verdiği röportajda diziyi nasıl izlemeniz gerektiği konusunda tavsiyeler verdi: “Bana kalırsa 1., 2. ve 3. kısımları yavaş bir süratle izleyebilirsiniz. Lakin 4. kısma geldiğinizde, 5 saat boyunca dizinin başından kalkmayacaksınız.”

Sezonun kademeli olarak artan bekleyişini ve yavaş bir halde seyirciye ulaştığını vurgulayan Harbour, izleyicileri dizinin tek oturuşta aralıksız biteceğine dair uyardı: “Netflix bize kısımları gönderdiğinde birinci 4 kısmı yavaş yavaş izledim. Lakin sonraki 4 kısma geldiğimde bir gecede bitiriverdim. Bana kalırsa tüm dönemin asıl olayı 4. kısımda patlıyor. 4. kısmın 8. kısma bağlanışı da çok hoş.”

Dizinin sonuyla ilgili Harbour “Sezon boyunca kıssa sizi sahiden derinden etkiliyor. Son kısımlara gerçek yaklaşırken aslında bütün olayın farkına varıyorsunuz ve finalde ekrana baka kalıyorsunuz” tabirlerini kullandı.

Başa dön tuşu