Netflix, Sevilen Seri Invader Zim’in Çıkış Tarihini Açıkladı

Bu yılın başlarında Netflix, yaptığı açıklamada Rocko’s Çağdaş Life: Static Cling’in ve Invader Zim: Enter the Florpus’un dağıtım haklarını Viacom’dan satın aldığını duyurmuştu.

Netflix, bugün attığı tweet ile Nickelodeon’un sevilen animasyon dizisi Invader Zim’in yeni çıkacak sineması Invader Zim: Karanlık Tehdit’in için 16 Ağustos tarihini verdi. Netflix’in paylaştığı görüntüde sinemanın kısa bir fragmanı da yer alıyor.  

Film, bir müddettir dizinin özgün serisini de yayınlayan Nickelodeon tarafından geliştiriliyordu lakin Netflix, Viacom ile yaptığı mutabakat sonrası sinemanın dağıtım haklarını satın almıştı.

Netflix, sineması internet sitesinde şu sözlerle tanıttı: “Zim, ulu önderlerinin hiçbir vakit Dünya’ya gelme niyetinde olmadıklarını anladığında hayatında birinci kere kendine olan itimadını kaybeder. Dib’in uzun vakittir beklediği büyük kırılma sonunda yaşanır.”

Filmin özgün seslendirmesi için tanıdık isimlerle mutabakata varıldı. Birçok televizyon dizisi ve sinemasının seslendirme aktörleri ve Invader Zim’in orjinal seslendirmecileri; Richard Horvitz (Zim), Rosearik Rikki Simons (GIR), Andy Berman (Dib), Melissa Fahn (Gaz) karakterlerine sesleriyle yine hayat verecekler.

Netflix, yayın haklarını Invader Zim ile tıpkı anda aldığını duyurduğu Rocko’s Çağdaş Life’ın yeni sinemasının çıkış tarihini de 9 Ağustos olarak duyurdu. 

Başa dön tuşu